L6 zet de VR-bril op

Met de ‘donkere dagen’ in zicht zet onze school de komende weken maximaal in op verkeersveiligheid. Zien en gezien worden, daar draait het om in het verkeer. En neen de leerlingen van L6 bekeken het niet door een roze bril, maar zetten een heuse VR-bril op. Ze waagden zich virtueel als fietser in het drukke verkeer. De leerlingen vulden ook een keuringskaart in voor hun eigen fiets. Is die helemaal in orde? Werken de lichten en de remmen? Een goede voorbereiding op de grote fietscontrole in onze lagere school, gepland op 12 oktober. Dit in samenwerking met de wijkagent en onze ouderraad. Na de herfstvakantie start de actie Helm op fluo top. Fluohesje aan en veilig de baan op!

Sint-Lodewijkscollege

Basisschool Zandstraat
Zandstraat 69 / Gistelsesteenweg 146A

bezoek hier de afdeling Zandstraat


Lenteweelde
Jan Breydellaan 56 

bezoek hier de wijkafdeling Lenteweelde

Telefoon: 050/31 63 22
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zandstraat

Lenteweelde


ouderrraad

In de kijker

Dinsdag 25 januari: kom- en kijkvoormiddag voor instappende peuters in Zandstraat en Lenteweelde gaat omwille van coronamaatregelen niet door

Dinsdag 8 februari, 19u.45: ouderraad 

Vrijdag 11 februari: groeirapport voor de lagere school

Dinsdag 22 februari: kom- en kijkvoormiddag voor instappende peuters in Zandstraat en Lenteweelde

Krokusvakantie: van 28 februari tot en met 6 maart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoek op deze site